سه شنبه, ۶ تیر , ۱۳۹۶
شارژ مستقیم ایرانسل – خرید شارژ ایرانسل – اتوشارژ ایرانسل

قوانین جدید برای برخورد با جرایم سایبری

قوانین جدید برای برخورد با جرایم سایبری

بر اساس قوانین جدید اتحادیه اروپا که در پارلمان این منطقه به تصویب رسیده است، از این پس هرگونه اقدام علیه امنیت سایبری، جرایم سنگین‌تری را شامل می‌شود که از جمله این اقدامات می‌توان به حملات ساده مبتنی بر بوت‌نت‌ها هم اشاره کرد. پیش‌نویس این طرح جدید، پنج‌شنبه هفته گذشته در پارلمان اروپا به تصویب رسید و بر اساس آن توضیح داده شد که گونه جرایم سایبری از این پس به صورت مجزا بررسی می‌شود و جریمه‌های سخت مربوط به آن در نظر گرفته می‌شود.

قوانین جدید برای برخورد با جرایم سایبری

قوانین جدید برای برخورد با جرایم سایبری

بر اساس این طرح جدید اعلام شده است که کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید از این قانون پیروی کنند و طی ۸ ساعت پس از رخ دادن هر گونه تخلف سایبری با اتحادیه اروپا همکاری کنند تا محل این تخلف در کوتاه‌ترین زمان شناسایی شود. لازم به ذکر است که این قانون به صورت ضمنی توسط اعضای اتحادیه اروپا به تصویب رسیده است و طی چند روز آتی، توافق نهایی و رسمی در مورد آن صورت می‌گیرد. اعضای اتحادیه اروپا به مدت دو سال فرصت دارند تا به طور کامل خود را با این قانون سازگار کنند.

بر اساس پیش‌نویس این طرح، استفاده از بوت‌نت‌ها به منظور کنترل کامل شبکه‌های رایانه‌ای از راه دور، انجام تخلفات سایبری هدفمند و انتشار نرم‌افزارهای مخرب و آلوده، حداقل سه سال حبس برای مجرمان به همراه خواهد داشت. در این میان اگر هدف مجرمان سایبری برای حملات اینترنتی، دسترسی به زیرساخت‌های حیاتی و اصلی کشورها از جمله نیروگاه‌های برق، شبکه‌های حمل و نقل عمومی و شبکه‌های دولتی باشد، مجازاتی معادل حداقل پنج سال حبس را برای مجرمان به همراه خواهد داشت.

برچسب ها :
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

در خرید شارژ ایرانسل سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص شارژ مستقیم ایرانسل، اتوشارژ ایرانسل، شارژ شگفت انگیز ایرانسل ، فروش شارژ ایرانسل، کد شارژ و هر آنچه که برای شارژ ایرانسل نیاز دارید .
شارژ مستقیم ایرانسل با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات شارژ ایرانسل به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل جهت کد شارژ ایرانسل.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شارژ مستقیم ایرانسل – خرید شارژ ایرانسل – اتوشارژ ایرانسلتماس با ما