سه شنبه, ۶ تیر , ۱۳۹۶
شارژ مستقیم ایرانسل – خرید شارژ ایرانسل – اتوشارژ ایرانسل

اعتبار زمانی شارژ ۱۰۰ برابری ایرانسل ۳۰ روزه شد

اعتبار زمانی شارژ ۱۰۰ برابری ایرانسل ۳۰ روزه شد

 

در پی استقبال گسترده مشترکین از طرح «کد شگفتی‌های ایرانسل»، اعتبار زمانی استفاده از شارژ ۱۰۰ برابری این طرح به ۳۰ روز افزایش یافت.شارژ ايرانسل

 

اعتبار زمانی شارژ ۱۰۰ برابری ایرانسل ۳۰ روزه شد

اعتبار زمانی شارژ ۱۰۰ برابری ایرانسل ۳۰ روزه شد

 

 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از ابتدای شهریور، مشترکین این طرح می‌توانند از زمان فعالسازی طرح منحصر به فرد خود در «کد شگفتی‌های ایرانسل»، صرف نظر از زمان فعال سازی، به مدت ۳۰ روز از مزایای این طرح برخوردار شوند. در دور گذشته طرح فوق، مهلت استفاده از اعتبار هدیه ۱۰۰ برابری، تا پایان همان ماه تقویمی امکان پذیر بود.
گفتنی است در طرح «کد شگفتی های ایرانسل»شارژ مستقيم رايتل که ویژه سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل طراحی شده، مشترکین می توانند با ارسال یک پیامک به شماره ۴۴۴۴ و یا شماره گیری کد دستوری #۱*۴۴۴۴* ، از طریق سامانه هوشمند ایرانسل و با توجه به میزان مکالمه معمولشان، یک طرح پیشنهادی منحصر به خود انتخاب و ۱۰۰ برابر هزینه پرداختی، اعتبار مکالمه ایرانسلی هدیه دریافت کنند. به عنوان مثال، مشترکین با پرداخت ۲۰۰ تومان در روز هفتم مردادماه، ۲۰ هزار تومان اعتبار مکالمه ایرانسلی بعد از اولین تماس خود دریافت خواهند کرد و تا ۳۰ روز مهلت دارند از آن استفاده کنند.
بر اساس این گزارش، هر مشترک با شماره‌گیری کد #۱*۴۴۴۴*، طرح مختص به خود را مشاهده می‌کند. این طرح‌ها با توجه به میزان مصرف مشترکین به روزرسانی می‌شوند. مشترکین جدید ایرانسل هم می‌توانند یک روز پس از فعال‌سازی سیم کارت، با پرداخت ۵ هزار تومان، از ۵۰۰ هزار تومان اعتبار مکالمه ایرانسلی استفاده کنند.
مشترکینی که از طرح جزیره هوشمند ایرانسل استفاده می‌کنند هم میتوانند به طور همزمان از کد شگفتی‌های ایرانسل استفاده نمایند.

اطلاع از باقیمانده اعتبار هدیه مکالمه کد شگفتی‌های ایرانسل با شمارهگیری کد دستوری #۴۴۴۴*۱۴۱* امکان پذیر است.خريد شارژ مستقيم رايتل

برچسب ها :
, , , , , , , , , , ,
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

در خرید شارژ ایرانسل سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص شارژ مستقیم ایرانسل، اتوشارژ ایرانسل، شارژ شگفت انگیز ایرانسل ، فروش شارژ ایرانسل، کد شارژ و هر آنچه که برای شارژ ایرانسل نیاز دارید .
شارژ مستقیم ایرانسل با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات شارژ ایرانسل به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل جهت کد شارژ ایرانسل.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شارژ مستقیم ایرانسل – خرید شارژ ایرانسل – اتوشارژ ایرانسلتماس با ما