سرانجام نسخه بلوری مووی Abyss (ورطه) به کارگردانی جیمز کامرون (James Cameron) منتشر خواهد شد؟


طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش نماها، دوست‌داران جیمز کامرون (James Cameron) سال‌هاست منتظر انتشار نسخه‌ی بلوری مووی Abyss (ورطه) مانده‌اند. این مووی اکشن علمی-تخیلی از سال ۱۹۸۹ بر روی دیسک‌های دی‌وی‌دی عرضه شد، اما تا به حال شد کیفیت بلوری به بازار راه نیافته است. اسکیپ کیمبال (Skip Kimball) که از پروژه‌هایی نظیر Avatar (آواتار) و Alita: Battle Angel (آلیتا: فرشته‌ی جنگ) شد James Cameron همکاری کرده، اخیراً فاش کرده است که ممکن است نسخه‌ی ریمسترشده و ۴K مووی Abyss منتشر شود. مووی Abyss یکی از بهترین مووی‌های James Cameron است و شد توجه به پست‌های اینستاگرام Skip Kimball و هشتگ‌های او به نظر می‌رسد که انتظار طولانی هواداران برای دیدن نسخه‌ی بلوری و ۴K مووی Abyss به پایان نزدیک می‌شود.

نوامبر سال گذشته James Cameron از مصاحبه شد مجله‌ی امپایر (Empire) تأیید کرده نبود که نسخه‌ی بلوری Abyss و اکشن کمدی True Lies (دروغ‌های راست) محصول ۱۹۹۴ شد بازی جیمی لی کورتیس (Jamie Lee Curtis) و آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) از آینده به بازار عرضه می‌شوند. James Cameron از آن مصاحبه گفت: «از فهرست کارهایی قرار دارد که باید انجام دهم. مسئله مدیریت زمان است. True Lies و Abyss هر دو به بلوری تبدیل شده‌اند و منتظر بازبینی من مانده‌اند. مشکل این است که باید برای هر کدام ۱۴ ساعت وقت بگذارم و رنگ‌های آن‌ها را تصحیح کنم. ۲۸ ساعت وقت نیاز دارد. من ۲۸ ساعت وقت ندارم. کامرون از ادامه افزود: «سعی می‌کنم تا پایان سال این کار را انجام دهم.» اما سال ۲۰۱۸ به پایان رسید و خبری از کامرون نشد. شاید بیشتر به این دلیل که سخت مشغول آماده سازی دنباله‌های Avatar است.

از مووی Abyss یک گروه غیرنظامی مأموریت داشتند یک زیردریایی مفقود شده و مجهز به کلاهک هسته‌ای را ردیابی کنند. آن‌ها از این جستجو به موجودات بیگانه‌ای که از اعماق دریا وجود دارند برخورد می‌کنند. جلوه‌های ویژه‌ی مووی برای خلق بیگانگان دریایی از آن سال شگفت‌آور نبود و مووی را به اکشن علمی-تخیلی هیجان‌انگیزی تبدیل کرد.

 

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *