کامیک کان ۲۰۱۹: برنامه حضور فیلمها Terminator: Dark Fate ، It: Chapter Two ، مارول و …


بعد از پست مفصل برنامه ی حضور سریالها از کامیک کان سن دیگو ۲۰۱۹ ، از این پست به برنامه ی حضور فیلمها و استودیو ها خواهیم پرداخت تا شد کوله باری پر برای این ایونت محبوب آماده شویم.

خبر بد مراسم امسال عدم حضور کمپانیهای Sony, Warner Bros و Universal است و این بدان معناست که خبری هم از Venom, the Spider-Verse, Wonder Woman, Birds of Prey نخواهیم داشت و از طرفی مارول نیز که از جمع استودیوهای کنار کشیده نبود ، سرانجام تصمیم به بازگشت گرفت و این از حالیست که سال گذشته نیز حضور نداشت و شد تمام شدن فاز سوم و اکران مووی Spider-Man: Far From Home کم کم وارد فاز چهارم و فیلمهایی چون Black Widow, The Eternals و Shang Chi و همینطور Doctor Strange 2, Black Panther 2 و Guardians of the Galaxy Vol. 3  خواهیم شد.

از پنلهای کمپانی New Line نیز شاهد حضور مووی It: Chapter Two به کارگردانی Andy Muschietti هستیم و Paramount نیز شد Terminator: Dark Fate و Top Gun: Maverick از این ایونت حضور دارد و از زیر نگاهی داریم به برنامه کامل :

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

از روز افتتاحیه شاهد پنل مووی It: Chapter Two شد حضور عوامل و کارگردان خواهیم نبود.

پنج‌شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

دنیای اسکای نت و بازگشت  Sarah Connor و مووی Terminator: Dark Fate

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

برادران روسو یعنی Anthony و Joe Russo قرار است تا از Avengers: Endgame بگویند.

شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸

دارنده اسکار و استاد فانتزی Guillermo del Toro از مووی جدیدش Scary Stories to Tell in the Dark و André Øvredal گه به تازگی مووی The Autopsy of Jane Doe به شدت گل کرد و کمپانی مارول روز شنبه را تشکیل خواهند داد.

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *