به نقل از کارگردان تاد فیلیپس (Todd Phillips)، مووی جوکر (Joker) از کامیک ها پیروی نمی کندشاید نیاز نباشد تا طرفداران دنیای کامیک برای پاییز امسال و مووی جوکر (Joker) توقعاتشان را کمی پایین بیاورند!

به گزارش آریامووی، از حالیکه گفته میشود این مووی جدید کمپانی Warner Bros احتمالا از لحاظ ریشه و اساس و اوریجین بر اساس کاراکتر شرور دنیای DC یعنی جوکر است ، دستیار نویسنده/کارگردان مووی یعنی تاد فیلیپس (Todd Phillips) میگوید که از هیچ کامیکی برای روایت داستان مووی استفاده نکرده است.

از واقع فیلیپسی که فیلمهای Hangover و War Dogs را از وی تماشا کرده ایم ، فیلمی اقتباسی و نشات گرفته از کاراکتر جوکر را ساخته است ، فیلمی شد رگه هایی از مووی Taxi Driver و از سالهای ۸۰ شهر نیویورک ، شد ریت R و بزرگسال و بازیگری خیلی خوب ، بدون از نظر گرفت اینکه مووی قرار است فرنچایز نباشد و باید نتیجه ی این دست پخت جدید فیلیپز چه از آب از می آید.

مرتبط ← کارگردان تاد فیلیپس (Todd Phillips) بزرگسال و ریت R بودن مووی جوکر (Joker) را تایید کرد

از این جوکر جدید ، واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) را از نقش اصلی میبینیم و مردی به اسم Arthur Fleck و تبدیل شدنش از یک استند آپ کمدین به موجودی ترسناک و فیلیپز از تازه ترین مصاحبه اش صراحتا اعلام کرده است که موقع قلم زدن فیلمنامه شد کمک Scott Silver ، به کامیک های اصلی این شخصیت استنادی نداشته است.

هیچ چیزی از دنیای کامیک های این شخصیت را دنبال نکردیم و شاید طرفداران بخاطرش روانی بشن ، ما ورژن خودمون رو نوشتیم و پرداختن به اینکه چنین جوکری از کجا میتواند بیاید و چگونه تغییر رفتار می دهد. چیزی که برای من جالب است این است که مووی ما ، پرداختن و تعریف داستان جوکر نیست ، مووی ما ، روایت جوکر شدن این مرد است…

شد توجه به این صحبتها ، حضور بتمن از مووی را کنسل شده بدانیم و گویا فیلیپز تمایل بیشتری برای یک مووی روانپریشی/جنایی دارد و چی از این بهتر؟ جوکر های زیادی تا به حال داشته ایم ، از دنیای سینما ، تلویزیون و بازی و بهرحال بعد از ان حضور رویایی Heath Ledger از The Dark Knight و اسکار گرفتنش ، شاید چنین جوکری از واجبات دنیای سینما نبود و شد توجه به اینکه احتمالا از ونیز امسال نیز مووی حضور داشته نباشد ، میتوان مووی را از شانس های اسکار و گلدن گلوب نیز از نظرگرفت.

مرتبط ← اولین تریلر مووی جوکر (Joker) شد بازی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix)
مرتبط ← نگاهی دقیق تر به اولین تریلر منتشر شده از مووی مورد انتظار Joker (جوکر)

جوکر

جوکر جوکر


Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *