آغاز مذاکرات اما تامپسون (Emma Thompson) شد کمپانی Disney برای پیوستن به اما استون (Emma Stone) از مووی لایو اکشن Cruella


طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، اما تامپسون (Emma Thompson)، بازیگر برنده جایزه اسکار مذاکراتش را شد کمپانی Disney (دیزنی) برای هنرنمایی از مووی Cruella (کروئلا) که اسپین‌آف ۱۰۱ Dalmatians (صد و یک سگ خالدار) می‌نباشد و شد هنرنمایی ما استون (Emma Stone) همراه بوده آغاز کرده است.

نقشی که تامپسون آن را ایفا می‌کند همانند داستان اصلی مووی همچنان پنهان مانده است. نقش کروئلا دویل (Cruella de Vil) توسط استون ایفا خواهد شد و کریگ گلیپسی (Craig Gillespie) نیز کارگردان آن خواهد نبود. تونی مک‌نامارا (Tony McNamara) فیلمنامه این پروژه را نگارش کرده و قرار است از تاریخ ۲۳ دسامبر ۲۰۲۰ برابر شد ۳ دی ۱۳۹۹ از سینماها اکران شود.

تامپسون به زودی از مووی Late Night (آخر شب) دیده خواهد شد و همچنین دوباره نقش مامور O را از مووی Men In Black International (مردان سیاهپوش: بین‌المللی) بازی خواهد کرد. هردو مووی از ماه ژوئن اکران خواهند شد. او قبلا از مووی Saving Mr. Banks (نجات آقای بنکس) از نقش مری پاپینز و مووی لایواکشن Beauty And The Beast (دیو و دلبر) از محصولات دیزنی حضور داشته است.

 

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *