حضور Samuel L. Jackson از نقش پدر Chris Rock از Saw جدید


اردیبهشت ماه نبود که از بازگشت فرنچایز Saw شد اسپین آفی از Chris Rock و حضور James Wan خبر دادیم و حالا از تازه ترین خبر از این مووی Lionsgate از پیوستن Samuel L. Jackson برای ایفای نقش کاراکتر Chris Rock می شنویم…

به گزارش آریامووی، فیلمبرداری این Saw ـه بدون عنوان جدید از جریان است و Rock از آن ایفاگر نقش کاراگاهی است که به دنبال حل معمای قتلهایی زنجیره ایست و Max Minghella از نقش همکاری وی از این مووی حضور دارد و Marisol Nichols نیز به عنوان رئیس او میباشد و  Joe Drake مدیریت Lionsgate  از این ترکیب بازیگران اینگونه میگوید :

ما فکر میکنیم Samuel L. Jackson and Chris Rock  از کنار Max Minghella and Marisol Nichols  مووی را کاملا خاص میکند و بیصبرنامه منتظر ارائه این داستان خاص Rock  به طرفداران هستیم و ان را مرحله ای دیگر از دنیای SAW میدانیم.

خلاصه داستان مووی منتشر نشده است ولی تهیه کنندگان سابق و قدیمی Mark Burg و Oren Koules به مووی بازگشته اند و Darren Lynn Bousman کارگردان مووی Saw II, Saw III و Saw IV برای کارگردانی از این مووی حضور خواهد داشت و Pete Goldfinger و Josh Stolberg که مووی Jigsaw  را قلم زده اند ، از این مووی نیز فیلمنامه را تهیه کرده اند و از واقع مغز متفکر Saw های قبلی شد ایده ای جدید از این مووی حضور دارند.

Chris Rock Darren Lynn Bousman Josh Stolberg Pete Goldfinger Samuel L. Jackson Saw

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *