اولین تریلر A Hidden Life مووی جدید ترنس مالیک (Terrence Malick)اولین تریلر از مووی تازه‌ی ترنس مالیک (Terrence Malick) یعنی A Hidden Life منتشر شد…

به گزارش آریامووی، فرانتس یگراشتتر (August Diehl) یک معترض آگاه، شد وجدان و وظیفه‌شناس اتریشی از طی جنگ جهانی دوم است که یک تنه از برابر نازی‌ها ایستاد و از عقاید ضدنازی خود دفاع کرد. او از قسم وفاداری به هیتلر خوردن از قالب نیروهای *Wehrmacht اجتناب کرد و سرانجام از سال ۱۹۴۳ اعدام شد.

عنوان اثر از مرثیه‌ای اثر جورج الیوت گرفته شده است:

“خوبی گسترش‌یابنده‌ی جهان از بخش‌هایی به دلیل اقدامات غیرتاریخی است؛ و این موارد به همان اندازه‌ای که احتمالا برای دیگران بدیمن بوده اند، برای من و شما نیستند. دلیل آن هم به خاطر عده‌ای است که درست‌کارانه‌ زندگی پنهانی داشتند و از مقبره‌هایی بدون بازدیدکننده آرمیده‌اند”

مووی‌های ترنس مالیک به‌دنبال رشته‌های کوچکی از پاکی از دنیایی متلاطم و به‌خطرافتاده هستند. بخش متلاطم مووی‌های مالیک، از هر پروژهٔ جدید باز هم تغییر می‌کند؛ از قلب کشوری طاعون‌زده تا آمریکای رام‌نشده توسط مهاجران و اتریش زیر نفوذ نازی‌ها که تم اصلی یک زندگی پنهان جدیدترین مووی این مووی‌ساز است را تشکیل می‌دهد. روش بیان مالیک دربارهٔ پاکی دارای ثبات است، هرچند او معصومیت و نجابت را از کودکان، حیوانات و درخشندگی طبیعی می‌بیند. (نقد فارسی)


Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *