به‌ صورت رسمی تایید شد که Mortal Kombat ـه جیمز وان (James Wan) ساخته خواهد شد!


چندین سال است که صحبت‌هایی راجع به ساخت بازسازی Mortal Kombat (مورتال کامبت) به تهیه‌کنندگی جیمز وان (James Wan) شنیده می‌شود، اما امروز طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، به صورت رسمی تایید شد که تولید این مووی به‌زودی آغاز خواهد شد. از این پروژه وان شد کمپانی New Line Cinema (نیو لاین سینما) همکاری خواهد داشت تا مووی این بازی محبوب را از سینماها به اکران درآورد.

براساس گزارشات منتشرشده، مووی‌برداری Mortal Kombat از شمال استرالیا انجام خواهد شد و پیش‌تولید آن نیز از اواخر ماه جاری شروع می‌شود. همانطور که قبلاً مشخص شده نبود سایمون مک‌کوید (Simon McQuoid) کارگردانی این پروژه را برعهده خواهد داشت که اولین تجربه کارگردانی‌اش نیز خواهد نبود. از حال حاضر هیچ اطلاعاتی از مورد داستان مشخص نشده بنابراین چیز زیادی نمی‌توان گفت.

اما شد توجه به شروع پیش‌تولید از اواخر ماه جاری به زودی اطلاعات بیشتری از داستان و بازیگران حاضر از آن خواهیم شنید. هنوز مشخص نیست که کدام یک از شخصیت‌های بازی وارد مووی خواهند شد اما از قبل صحبت‌هایی مبنی‌بر هنرنمایی جوئل ادگرتون (Joel Edgerton) از نقش کانو (Kano) شنیده شده نبود. گرگ روسو (Greg Russo) مووی‌نامه این پروژه را خواهد نوشت که همچنین از پروژه بازسازی Resident Evil (رزیدنت اویل) نیز دخیل می‌نباشد.

 

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *