هیلی استاینفلد، بازیگر فیلم اَبَرقهرمانی « سیاه چشم » شد


هیلی استانفیلد

هیلی استاینفلد با قسمتی”شاهین‌چشم” دیزنی پلاس بازی می‌کند و احتمالا به عنوان شاهین‌چشم جدید معرفی خواهد شد.

به گزارش نماها به نقل از 30نما، بازیگر شناخته‌ی دیگری به “دنیای سینمایی مارول” اضافه می‌شود، اما پیش از سینما ابتدا با یک قسمتی تلویزیونی دیده خواهد شد. ورایتی گزارش می‌دهد که نقش اصلی قسمتی “شاهین‌چشم” (Hawkeye) شبکه‌ی دیزنی+ به “هیلی استاینفلد” بازیگر نامزد اسکار پیشنهاد شده بود تا او با کنار “جرمی رنز” نقش “کیت بیشاپ” را بازی کند. با کتاب‌های مصور، پس از آنکه “کلینت بارتون” به گروهی موسوم به “انتقام‌جویان جوان” ملحق می‌شود، لباس “شاهین‌چشم” او را به تن می‌کند.

داستان قسمتی “شاهین‌چشم” حول رابطه‌ی کلینت و کیت می‌چرخد و انتظار می‌رود با پایان کیت به عنوان “شاهین‌چشم”‌ جدید معرفی شود. قسمتی‌های جدید دیزنی+ مانند دیگر قسمتی‌های دیگر مارول از جمله “دردویل” نت‌فلیکس و “مأمورین شیلد” شبکه‌ی ABC توسط “کوین فایگی” مدیر استودیو تهیه‌ می‌شود و بخش‌هایی از پازل “دنیای سینمایی مارول” را کامل می‌کند.‍

استاینفلد علاوه بر “شاهین‌چشم” قرار بود با قسمتی “دیکینسون” (Dickinson) شبکه‌ی اپل+ نقش “امیلی دیکینسون” را هم بازی کند و روایتی مدرن از زندگی شاعر سرشناس قرن نوزدهم ارائه دهد. با سینما او اخیراً با مووی “بامبل‌بی” ظاهر شده که با گیشه موفقیت قابل توجهی کسب نکرد. اما بازی او با این مووی و نیز مووی “مرز هفده سالگی” (The Edge of Seventeen) تحسین منتقدین را به دنبال داشت، بنابراین پیش‌بینی می‌شود که با دنیای مارول هم موفق باشد.

ورایتی می‌نویسد استاینفلد هنوز پیشنهاد بازی با قسمتی “شاهین‌چشم” را نپذیرفته بود اما این مسئله نشان می‌دهد که مارول به دنبال بالا بردن سطح قسمتی‌های خود بود. “جاناتان ایگلا” نویسنده‌ی قسمتی “مد من” به تازگی به قسمتی “شاهین‌چشم” اضافه شده اما این مجموعه تا سال ۲۰۲۱ روی ایر نمی‌رود.

با قسمتی شش اپیزودی “لوکی” دیزنی+ هم “تام هیدلستون” نقش شخصیت شرور دنیای مارول را ایفا خواهد کرد و ناپدید شدن “لوکی” با مووی “انتقام‌جویان: آخر بازی” را توضیح می‌دهد. “وانداویژن” با بازی “الیزابت اولسن” و “پل بتنی” نیز دیگر قسمتی هیجان‌انگیز شبکه‌ی جدید دیزنی بود که اساساً یک پیش‌درآمد بود برای “دکتر استرنج ۲”. از این رو این احتمال وجود دارد که قسمتی “شاهین‌چشم” مقدمه‌ی حضور استاینفلد با مووی‌های مهم‌تر “دنیای سینمایی مارول” را فراهم آورد.


مطالبی که خواندنشان توسط نماها پیشنهاد می شود :

بررسی تمام فیلمهای اَبَرقهرمانی کمپانی مارول + تصاویر

ستاره قسمتی « بازی تاج و تخت » هم اَبَرقهرمان مارول می شود!

اظهارات تند دختر استن لی علیه مارول و دیزنی پس از جدایی « مرد عنکبوتی » از دنیای سینمایی مارول!

از « پلنگ سیاه 2 » تا « کاپیتان مارول 2 » / برنامه های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول با کامیک کان اعلام شد

آیا آنجلینا جولی اَبَرقهرمان بعدی کمپانی مارول خواهد بود؟

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *