چهل و هشتمین آزمون سینمایی مووی مگ / انتقام جویان : پایان بازی (Avengers: Endgame)


Avengers: Endgame

اینبار با « آزمون سینمایی » نماها تصمیم گرفتیم تا به پرفروش ترین مووی تاریخ سینما یعنی  انتقام جویان : پایان بازی (Avengers: Endgame) پرداخته و آزمونی برای علاقه مندان به این مووی برگزار کنیم و ببینیم که آیا به اندازه کافی از ماجراهای اَبَرقهرمانان محبوب شان با آخرین قسمت « انتقام جویان » اطلاع دارند یا نیاز به تماشای مجدد سری فیلمهای « انتقام جویان » دارند!

آیا فکر میکنید که طرفدار پر و پا قرص مووی « انتقام جویان : پایان بازی » هستید و به خوبی می توانید به سوالات طراحی شده درباره این مووی پاسخ دهید؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت نماها را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان با این مورد مطمئن شوید.

با بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده بود :

رنگ سبز : چنانچه با مقابل نام مووی رنگ سبز به نمایش با آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را با مقابل نام مووی مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما با آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، با این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این بود که شما با این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید ابتدا با جامعه مجازی سایت نماها ثبت نام نمائید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان با این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت با بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که با با نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

don00

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *