اخراج جولیان مور از پروژه فیلمبرداری! به دلیل استفاده از بینی مصنوعی!


 جولیان مور

چندی پیش جولین مور با یک برنامه تلویزیونی اعتراف کرد که از مووی «اصلا می‌توانی مرا ببخشی ؟» اخراج شده بود، حال هالیوودریپورتر مدعی کشف دلیل این رویداد بود.

به گزارش نماها به نقل از خبرآنلاین، وقتی جولین مور با برنامه تلویزیونی اندی کوهن اعلام کرد که به میل خودش از پروژه «اصلا می‌توانی مرا ببخشی؟» جدا نشده و نیکول هالفسنر اخراجش کرده بود، بسیاری انگشت به دهان ماندند.

او با آن برنامه گفته بود: «من از مووی جدا نشدم. نیکول اخراجم کرد

مور قرار بود با «اصلا می‌توانی مرا ببخشی؟» نقش لی ایزرائیل نویسنده جاعل را بازی کند اما چند روز پیش از آغاز فیلمبرداری از پروژه بیرون رفت. او درباره اختلاف نظرش با نیکول هالفسنر گفته بود: «فکر می‌کنم کاری که می‌کردم را نمی‌پسندید. ما مشغول تمرین و انجام کارهای پیش‌تولید بودیم. به گمانم ایده او از شخصیت ایزرائیل با آنچه من با ذهن داشتم، فرق داشت

5154414

اما بنا به ادعای هالیوودریپورتر موضوع اختلاف خیلی ساده و بر سر شکل بینی لی ایزرائیل با مووی بود. جولین مور اصرار داشت که برای بازی با این نقش باید از بینی مصنوعی استفاده شود تا نقشش طبیعی‌تر شود اما هالفسنر با نقطه مقابل مخالف بود و این کار را مزاحم تمرکز بر داستان می‌دید و سرانجام تصمیم به اخراج جولین مور گرفت.

تا کنون جولین مور و نیکول هالفسنر درباره این ادعا اظهارنظر نکرده‌اند.

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *