سوفری ترنر سوتی سریال « بازی تاج و تخت » را به گردن کیت هرینگتون انداخت!


coffee cu00

سوفی ترنر بازیگر نقش سانسا استارک با «بازی تاج و تخت» کیت هرینگتون را مسئول اشتباه «لیوان قهوه» می‌داند.

به گزارش نماها به نقل از خبرآنلاین، یک لیوان قهوه که به نظر می‌رسید لیوان یک‌بار مصرف قهوه استارباکس بود، با یکی از صحنه‌های یکی از قسمت‌های آخرین فصل «بازی تاج و تخت» جنجال فراوانی برای سازندگان این قسمتی به دنبال داشت. لیوانی که روی میز و جلوی امیلیا کلارک بازیگر نقش دنریس تارگرین قرار داشت. اما مقصر این اتفاق چه کسی بود؟

سوفی ترنر اولین بازیگر این مجموعه بود که به این اتفاق با عنوان کردن نام کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو واکنش نشان داده بود. او که با برنامه conan حضور داشت مقابل مجری معروف برنامه، اوبرایان اعتراف کرد که کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو مقصر این اتفاق بود و با اشاره به پیک سکانس معروف اضافه کرد:

«این قضیه لیوان قهوه را هر روز توی زندگیم می‌شنوم، خیلی خوب بود که بدانید این موضوع نسبت به تمام فصل پایانی با کنار هم بیشتر خبری شده؛ لیوان قهوه جایی بوده که صندلی کیت قرار داشته و اولش امیلیا رو مقصر این اتفاق می‌دانستیم اما فکر نمی‌کنم که او چنین کاری را انجام داده باشد! کیت تنبل بود و فکر می‌کنم که این کار او باشد. لیوان مقابل میز کیت بود و همینطور که معلوم بود جابجایش کرده و طوری پیک گرفته شده که همه فکر می‌کنند مقابل میز من بود ولی اصلا واقعیت ندارد»

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *