جیمز گان به عنوان کارگردان قسمت سوم مووی Guardians of the Galaxy (محافظان کهکشان) انتخاب شد!


از جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش نماها، کمپانی Disney (دیزنی) طی اقدامی غیر منتظره James Gunn (جیمز گان) را به عنوان کارگردان قسمت سوم مووی Guardians of the Galaxy (محافظان کهکشان) انتخاب کرد. تابستان امسال پس از خرابکاری و جنجال های پیش آمده برای James Gunn، کمپانی Disney او را از کارگردانی مووی Guardians of the Galaxy 3 (محافظان کهکشان ۳) اخراج کرده نبود. تولید این مووی پس از مووی Suicide Squad 2 (جوخه انتحاری ۲) آغاز خواهد شد و به احتمال زیاد، این مووی تا قبل از سال ۲۰۲۰ اکران نخواهد شد. James Gunn پس از انتخاب شدن دوباره او برای کارگردانی مووی Guardians of the Galaxy 3 گفت:

بی نهایت از تمامی کسانی که از چند ماه اخیر از من حمایت کردند سپاسگزارم. من همیشه از حال یادگیری ام و تلاش میکنم تا به بهترین انسانی که میتوانم باشم تبدیل بشوم. عمیقا از تصمیم Disney قدردانم و و هیجان زده ام تا ساخت مووی هایی را که باعث بهبود عشق و علاقه، که همه ما را به یکدیگر متصل میکند ادامه دهم.باعث افتخارم است که همواره مورد حمایت شما قرار گرفته ام. از صمیم قلبم از شما تشکر می کنم.

 

اگر شد دید تحلیلی به قضیه نگاه کنیم، همانطور که از مدت ها پیش شایعاتی وجود داشت که این حرکت Disney حرکتی کاملا سیاست مدارانه نبود تا برای تایید و نهایی شدن قرارداد Disney و Fox (فاکس) به مشکل نخورد و کشورهای مختلف بدون هیچ مشکلی این قرارداد را تایید کنند تا کار سریع تر پیش برود. حال که قرارداد ۱۰۰ درصد نهایی شده و دیگر مشکلی پیش نخواهد آمد، این خبر را رسما منتشر کرده اند! همچنین گزارشاتی وجود داشت که کمپانی Disney از ابتدا اصلا دنبال هیچ کارگردان جایگزینی برای Guardians of the Galaxy نبوده است!

 

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *