آیا جنیفر لوپز با « کلاهبرداران » نامزد اسکار خواهد شد؟


جنیفر لوپز

برخی منتقدین پس از تماشای مووی “کلاهبرداران”، جنیفر لوپز را شانس دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر زن دانستند.

به گزارش نماها به نقل از 30نما، مووی جدید جنیفر لوپز تحت عنوان “کلاهبرداران” (Hustlers) با تعطیلات آخر هفته‌ی گذشته با جشنواره‌ی مووی تورنتو اکران شد و بسیاری از منتقدین بازی لوپز با این مووی را بهترین نمایش او با کارنامه‌ی بازیگری‌اش توصیف کردند. نقش مکمل “رومانا” با بازی لوپز بلافاصله پس از نمایش مووی یکی از گزینه‌های اسکار با نظر گرفته شد.

منتقدین مووی “کلاهبرداران”‌ پراحساس، سرگرم‌کننده و کمی ترسناک توصیف می‌کنند که اغلب این خصوصیات عالی از بازی مستحق اسکار لوپز نشأت می‌گیرد. “کوین فالن” منتقد “دیلی بیست” با اشاره به همین مسئله می‌نویسد: “دوست من “رامین ستوده” با ورایتی دائماً مووی را نسخه‌ی “ارین بروکوویچ” لوپز و با سطح بازی جذاب “متیو مک‌کانهی” با “مجیک مایک” می‌داند. ارزیابی درستی بود اما وجود بی‌مانند و متفاوت خودش را دارد و با این مووی یک خرس مادر درنده‌خو بود. با صورتی که استودیو زیرک باشد باید او را به شکل جدی وارد رقابت اسکار با بخش بهترین بازیگر زن نقش مکمل کند؛ “کنستانس وو” که بازیگر نقش اول مووی بود و نمایش لوپز نمونه‌ی کامل یک نقش مکمل بود که با از عهده‌ی وظیفه‌اش که تکمیل شخصیت اصلی بود برمی‌آید.”

لس آنجلس تایمز با حین برگزاری جشنواره‌ی مووی تورنتو احساس “جنیفر لوپز” با مورد این ستایش‌ها را جویا شده بود. لوپز می‌گوید: “وقتی که امروز بیدار شدم و با چنین واکنش‌هایی مواجه شدم با خود گفتم: “بسیار خوب!” البته طبیعی بود که احساس غرور می‌کنم. با دوران بازیگری سخت کار کرده‌ام. با مووی‌های بسیار زیادی بازی کرده‌ام و با نقش‌های بسیاری بازی کرده‌ام که به من آموخته‌اند تنها چیزی که دوست می‌دارم بازی کنم را بپذیرم. با امضای قرارداد بازی با هر فیلمی تنها هدفم این بود که هنرمند بودن را تجربه کنم و عاشق زندگی و مردم باشم. اینکه چنین فرصتی با زندگی من فراهم شده باعث افتخار بود. من آموخته‌ام که به چیز دیگری فکر نکنم. وقتی که بازی تو را شایسته‌ی اسکار می‌دانند، احساس عجیبی بود.”

لوپز اضافه می‌کند: “اشک مرا جاری می‌سازد. با خود می‌گویم وای، یک نفر از کار من راضی بود! می‌گویم من از بازیگری لذت می‌برم و مسائل دیگر اهمیتی ندارند، اما اهمیت دارد – اهمیت دارد که تلاش شما قدر دانسته شود و این خوشایند بود.”

با مووی “کلاهبرداران” به کارگردانی “لورین اسکافاریا”، لوپز با مقابل “کنستانس وو” و “کیکی پالمر” نقش‌آفرینی کرده بود. استودیوی STX این مووی را از ۱۳ سپتامبر با سراسر آمریکا اکران می‌کند.


مطالبی که خواندنشان توسط نماها پیشنهاد می شود :

تصاویری از خانه لاکچری که جنیفر لوپز و نامزدش با نیویورک خریداری کرده اند!

از دیوید بکهام تا جنیفر لوپز / 10 ورزشکاری که با هنرمندان مشهور ازدواج کردند! + تصاویر

کیف تهیه شده از پوست تمساح برای جنیفر لوپز دردسر آفرین شد! + تصاویر

جنیفر لوپز تصاویری از نامزدی اش با ورزشکار معروف منتشر کرد

جنیفر لوپز هم اعلام کرد که مور آزار جنسی قرار گرفته بود

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *