سریال ترسناکی که فقط در هنگام شب می توانید آن را تماشا کنید!


spielberg quibi after dark114

استیون اسپیلبرگ با حال نوشتن سریالی ترسناک مختص تماشا با گوشی‌های هوشمند برای کمپانی رسانه‌ای «کوییبی» بود.

به گزارش نماها به نقل از مهر، جفری کاتزنبرگ تهیه‌کننده که با جشنواره «بانف ورلد میدیا» با کانادا شرکت کرده بود با پاسخ به برنامه‌های آینده خود با رسانه کوییبی فاش کرد اسپیلبرگ با حال نوشتن سریالی برای تماشا با گوشی‌های هوشمند بود که فقط شب‌ها می‌توان آن را دید.

وی گفت: استیون اسپیلبرگ هم آمد و گفت یک داستان خیلی ترسناک دارم و می‌خواهم درستش کنم.

کاتزنبرگ افزود: او خودش فیلمنامه این قسمتی را می‌نویسد و معمولاً او چیزی نمی‌نویسد مگر آنکه داستانی جالب باشد.

به گفته وی اسپیلبرگ تاکنون ۵ یا ۶ اپیزود از سریالی را که با مجموع قرار بود ۱۰ یا ۱۲ قسمت باشد، نوشته بود. از این قسمتی به عنوان «پس از تاریکی اسپیلبرگ» یاد شده و این با حالی بود که اسپیلبرگ همچنین با حال تکمیل و بازسازی قسمتی «داستان‌های شگفت‌انگیز» هم هست که برنامه دیگری برای تی‌وی پلاس اپل خواهد بود.

این قسمتی سال ۱۹۸۵ توسط اسپیلبرگ برای تلویزیون ساخته شده بود.

اما با عین حال گفته شد اسپیلبرگ یک درخواست غیرمعمول هم دارد و اینکه تماشاگران تنها بتوانند این برنامه را پس از نیمه شب ببینند. کاتزنبرگ با کمک مهندسانش تلاش دارد تا این ایده را عملی کند.

نتیجه این چالش این بوده که یک ساعت روی صفحه ظاهر می‌شود و با دیدن آن برنامه با دسترس خواهد بود و زمانی که سپیده بزند و صبح شود، ساعت دوباره ظاهر می‌شود و برنامه تا شب بعد از دسترس خارج می‌شود.

کوییبی یک کمپانی رسانه‌ای بود که برنامه‌هایی کوتاه برای استفاده با گوشی همراه تولید می‌کند. این کمپانی را کاتزنبرگ و مگ ویتمن راه‌اندازی کرده‌اند.

به جز اسپیلبرگ تاکنون استیون سودربرگ، گی‌یرمو دل تورو، سم ریمی، کاترین هاردویک، آن کندریک، داگ لیمن، لارنس فیش‌برن و آنتوان فوکوآ از جمله چهره‌های سرشناسی هستند که با کوییبی همکاری کرده‌اند.

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *