تصاویر و ویدیوهای پشت صحنه فصل سوم سریال Stranger Things


از حالی که تقریبا یک هفته از انتشار فصل سوم سریال Stranger Things میگذرد ، احتمالا خیلی هایتان شد توجه به ۸ قسمتی بودنش آن را به پایان رسانده باشید ، فصلی راضی کننده ، دلنشین ، احساسی و جذاب از این سریال دهه هشتادی نتفلیکس…

به گزارش آریامووی، اگر سریال را به پایان رساندید که احتمالا شما هم تشنه ی فصل چهارم هستید ولی حداقل یک سال شد این فصل فاصله خواهیم داشت و از این پست میخواهیم تا تصاویری را از پست صحنه به همراه ویدیوها که توسط عوامل سریال منتظر شده است را نگاهی داشته باشیم.

مرتبط ← نقد و بررسی فصل سوم STRANGER THINGS – چیزهای عجیب

این تصاویر از حضور کودکان Gaten Matarazzo, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, , Caleb McLaughlin از کنار Joe Keery و Maya Hawke و Millie Bobby Brown و Dacre Montgomery است.

اگر شما هم این فصل را تماشا کرده اید میتوانید از چالش جدید آریامووی شرکت کنید و نظرتان را راجع به سریال منتشر کنید و به قید قرعه اکانت دانلود از هر سایتی که دلخواه خودتان است دریافت کنید.


 

Caleb McLaughlin Cara Buono Charlie Heaton Dacre Montgomery Finn Wolfhard Gaten Matarazzo Joe Keery Millie Bobby Brown Natalia Dyer Noah Schnapp Sadie Sink Stranger Things Winona Ryder

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *