رابطه بردلی کوپر و آیرینا شایک به پایان رسید / آیا پای لیدی گاگا در میان است؟!


بردلی کوپر هنگام ساخت مووی «ستاره ای متولد شده بود» (A Star Is Born)، از لحاظ عاطفی با کنار نامزدش، آیرینا شایک، حضور نداشته بود. بر اساس صحبت های یک منبع خبری ناشناس با مجله People، این بازیگر سرشناس «با طی دوران طولانی ساخت این مووی» درام موزیکال همراه با لیدی گاگا رابطه سردی با نامزد مدل خود داشته بود.

به گزارش نماها به نقل از روزیاتو، یکی از نزدیکان به این زوج سلبریتی گفته بود: «آن ها سعی کرده اند که رابطه شان را نجات دهند اما این رابطه تغییر کرده بود».

Bradley Irina2

بردلی کوپر و آیرینا شایک که یکی از مدل های مشهور ویکتوریا سیکرت بود از رابطه خود یک دختر دو ساله به نام لئا دی سین شایک کوپر دارند. کوپر ۴۴ ساله اهل فیلادلفیا و نامزد ۳۳ ساله او هفته گذشته از هم جدا شده و به رابطه ۴ ساله خود که با آوریل ۲۰۱۵ آغاز شده بود پایان دادند. با طی یک سال اخیر شایعات بسیاری از مشکل این دو و رابطه کوپر با لیدی گاگا به گوش می رسید که پس از جدایی ناگهانی گاگا از نامزدش بیش از پیش خبرساز شد. آیرینا شایک که اصالتاً روسی بود با طی این دوران به خوبی توانسته بود حریم خصوصی خانواده و مشکلاتی که با همسرش داشت را مخفی نگه دارد. این منبع نزدیک به کوپر و شایک با ادامه چنین گفته بود: «از آنجایی که بردلی و آیرینا همواره با مورد رابطه شان بسیار رازدار بوده اند، تعداد بسیار کمی می دانستند که اتفاقی با حال رخ دادن بود».

کوپر یکی از نقش های اصلی و کارگردانی مووی «ستاره ای متولد شده بود» را بر عهده داشت که با ۸ بخش نامزد دریافت جایزه اسکار شد و تحسین منتقدان را برانگیخت. بردلی کوپر با جریان سخنانش با مراسم بفتا با اوایل سال ۲۰۱۹ با لندن از وقت زیادی که برای ساخت این مووی گذاشته بود صحبت کرده و از صبر آیرینا با طول مدت مووی برداری تشکر کرد: «می خواهم از آیرینا به خاطر کنار آمدن با من و آن همه موسیقی که سعی می کردم برای یک سال با زیرزمین خانه بسازم تشکر کنم».

Screenshot 141 w700 1

این منبع خبری با مورد کوپر چنین گفته بود: «او دوست دارد خود و حرفه ای با بهترین شکل ممکن قرار داشته باشد و نمی خواهد حواسش به چیز دیگری پرت شود. وقتی که او با یک نقش بازی می کند با آن نقش می ماند، دستکم تا حدودی، با تمام طول مدت مووی برداری». به گفته این منبع نزدیک به زوج کوپر-شایک، بردلی پس از اتمام فصل جوایز سینمایی و اجرای احساسی آهنگ «Shallow»  همراه با لیدی گاگا با مراسم اسکار که بر شایعات با مورد رابطه عاطفی بین کوپر و این خواننده مشهور افزود، هر روز را بدور از هیاهوی هالیوود با کنار خانواده اش گذرانده بود. یک منبع خبری دیگر نیز هفته گذشته به این مجله گفته بود که این زوج زندگی های کاملاً مجزایی با ماه های اخیر داشته اند به نحوی که اگر کوپر با لس آنجلس بود، شایک از این شهر بیرون می رفت و با مدت حضور شایک با لس آنجلس نیز کوپر با شهری دیگر به سر می برد.

bradley cooper lady gaga shallow oscars EqX 1

آیرینا شایک هفته اخیر برای گرفتن پیک هایی با لباس های برند Falconeri به ایسلند رفته بود و پیش از این سفر خبر جدایی او و بردلی کوپر فاش گردید. اکنون که بردلی کوپر و لیدی گاگا هر دو مجرد و تنها هستند باید دید که آیا زوج عاشق «ستاره ای متولد شده بود» با زندگی واقعی نیز به یکدیگر ملحق خواهند شد یا خیر. برای پاسخ به این سوال باید کمی صبر کرد.

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *