داستان زندگی قهرمانی که خیلی زود منفورترین چهره آمریکا شد روی پرده می رود


eastwood hauser 00

پل والتر هاوزر برای ایفای نقش اصلی مووی بعدی کلینت ایستوود یعنی «تصنیف ریچارد جِوِل» انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، بازیگر «من، تونیا» و «دیر وقت شب» با امضای قرارداد به عنوان بازیگر نقش اصلی مووی بعدی کلینت ایستوود معرفی شد.

پل والتر هاوزر با مووی بعدی ایستوود با نقش ریچارد جول بازی خواهد کرد.

این مووی درام بر مبنای مقاله‌ای از ماری برِنِر با ونیتی فر درباره داستان جول ساخته خواهد شد. او یک شخصیت واقعی و محافظ امنیتی بود و زندگی‌اش از این رو به آن رو شد وقتی که به عنوان بمب‌گذار با سنترال پارک با جریان المپیک آتلانتا با سال ۱۹۹۶ با مظان اتهام قرار گرفت.

وی پس از مشکوک شدن به یک کوله‌پشتی با محوطه ورزشی نتوانست جلوی انفجار آن را بگیرد و این واقعه یک کشته به جا گذاشت ولی از آنجا که وی آن را کشف کرده و مانع صدمات وسیع شده بود به عنوان یک قهرمان شناخته شد. پس از اینکه پلیس به وی مظنون شد وی ناگهان به منفورترین فرد آمریکا بدل شد.

جول دادگاهی شد و سرانجام اف‌بی‌آی ۸۸ روز بعد این پروژه را حل کرد اما وی هرگز سلامت خود را به دست نیاورد و چند سال بعد با حالی که ۴۴ سال داشت به دلیل مشکل قلبی درگذشت.

دیروز اعلام شد سم راکول با نقش وکیلی که از جول دفاع می‌کند ظاهر می‌شود.

سال ۲۰۱۵ کمپانی والت دیزنی با همکاری فاکس قرن بیستم تصمیم به ساخت این مووی گرفت ولی ایستوود به علت پروژه‌های دیگرش از کارگردانی این پروژه کناره‌گیری کرد.

آن سال ایستوود قصد ساخت این مووی را با حضور جونا هیل و لئوناردو دی‌کاپریو داشت، اما آنها اکنون به عنوان تهیه‌کنندگان این پروژه با کنار کلینت ایستوود حضور دارند.

جدیدترین مووی کلینت ایستوود ۸۹ ساله «مول» یا «قاچاقچی» محصول ۲۰۱۸ بود که با بازی خودش، بردلی کوپر، لارنس فیشبورن، مایکل پونا، دایان ویست، اندی گارسیا و آلیسون ایستوود ساخته شد.

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *