تصاویری از جیسون موموآ در تظاهرات حمایت از سرزمین مادری اش / فعلا نمی توانم در « آکوامن 2 » بازی کنم!


جیسون موموآ

به دلیل گرفتاری جیسون موموآ بازیگر نقش آکوامن، شاید فیلمبرداری «آکوامن ۲» به تعویق بیفتد.

به گزارش نماها به نقل از مهر، جیسون موموآ می‌گوید نمی‌تواند سر فیلمبرداری «آکوامن ۲» به موقع حاضر شود و به همین دلیل از کمپانی برادران وارنر عذر خواسته بود.

وی با اینستاگرام نوشته بود: ببخشید برادران وارنر که نمی‌توانم سر فیلمبرداری «آکوامن ۲» حاضر باشم. او افزود: آخر با حالی که داشتم سعی می‌کردم تا از سرزمین مادری‌ام حمایت کنم زیر بولدوزر هم رفته‌ام.

 جیسون موموآ

البته به نظر می‌رسد موموآ قصد شوخی کردن با مساله را داشت چون قرار بود تولید مووی از اوایل ۲۰۲۰ شروع شود.

وی با پست‌های بعدی به طرفدارانش گفته دارد تلاش می‌کند تا مردم دو قبیله کاناک و هاوایی را با هم متحد کند تا از مائون و طبیعت زیبای هاوایی مخافظت کنند و از آنها خواسته بود تا از این جنبش حمایت کنند.

حدود چند هفته‌ای هست که موموآ با این منطقه به سر می‌برد تا تلاش کند مانع نصب یک تلسکوپ غول پیکر ۳۰ متری با این منطقه شود. این پروژه ۱.۴ میلیارد دلاری علمی که توسط دانشگاه کالیفرنیا و کانادا با همکاری چین، هند و ژاپن با دست اجراست، به دلیل مخالفت مردم این منطقه فعلا معوق مانده بود.

 جیسون موموآ

دواین جانسون نیز ماه پیش از جمله معترضان به نصب این تلسکوپ بود و راهی این منطقه شده بود.

ساکنان پولینزی این جزایر نمی‌خواهند طبیعت بکر آنها دستخوش تعییر شود. سال ۲۰۰۹ قله کوه آتشفشانی این منطقه برای نصب تلسکوپ انتخاب شد اما سال ۲۰۱۴ معترضان مانع نصب آن شدند و سال ۲۰۱۵ نیز همین اتفاق تکرار شد.

اوایل امسال کمپانی برادران وارنر رسما ساخت دنباله مووی‌ «آکوامن» و اعلام کرد دنباله مووی ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ اکران می‌شود. دیوید لزلی جانسون که پیش از این فیلمنامه قسمت اول این مووی از دنیای سینمایی دی‌سی (DC) را نوشته مسئول نوشتن قسمت دوم هم شد و اعلام شد جیمز وان، کارگردان مووی اصلی  و پیتر سفرن، تهیه کننده آن به‌عنوان تهیه کننده با دنباله این مووی حضور دارند.

 جیسون موموآ

مووی «آکوامن» بیش از ۱.۱۵میلیارد دلار با سراسر جهان فروش کرد.

جیسون موموآ که متولد هاوایی بود و نقش اصلی آکوامن را بازی کرده، با نقش همین شخصیت با مووی‌های «بتمن با برابر سوپرمن: طلوع عدالت» و «لیگ عدالت» نیز جلوی دوربین رفته بود.

 جیسون موموآ


خواندن مقالات زیر توسط نماها پیشنهاد می شود :

بیوگرافی Jason Momoa ( جیسون ماموا )

آموزش موتورسواری جیسون ماموآ به دو دخترش با روز پدر! + ویدئو

جیسون ماموآ پس از 7 سال های ریش های خود را تراشید و طرفدارانش را شوکه کرد! + ویدئو

واکنش جیسون ماموآ به نقدهای منفی « لیگ عدالت » / خودم را از مزخرفات مردم دور نگه می دارم!

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *