واکنش هدیه تهرانی به خبر کمک یک میلیارد تومانی اش به سیل زدگان


هدیه تهرانی

بازیگر ایرانی برای همدردی با مردم سیل زده به این مناطق سفر کرد، که پس از سفر هدیه تهرانی به مناطق سیل زده شایعاتی درباره کمک‌های این بازیگر منتشر شده بود.

طبق این شایعات گفته شده که هدیه تهرانی کمک یک میلیارد تومانی به سیل زدگان کرده بود. اما این بازیگر درباره این شایعات با صفحه اینستاگرامش مطلبی منتشر کرد و گفت که لطفا شایعه نسازید. هدیه تهرانی با تکذیب این شایعه با اینستاگرامش نوشت:

لطفا شایعه نسازید! آرزو داشتم توانی داشتم که نه برای سیل و مردم سیل زده، که برای آبادی کل ایران تلاش و هزینه میکردم!

اما همانطور که بارها گفته شد، بنده به دلیل اینکه سیلاب ابتدا گلستان آمد با گلستان بودم و همچنان هم هستم.

همانطور که هر بار ضمن ابراز همدردی و همدلی با مردم لرستان و خوزستان با پست ها و لایوها تکرار و اعلام کردم که نبودن ما با تمام شهرهای حادثه دیده دلیل بر بی اهمیتی نیست و همچنان که با گلستان هستیم با گروهای دیگری برای جمع آوری اقلام مورد نیاز و ارسال به لرستان و خوزستان با حد توان و امکان با ارتباط و پی گیر هستیم. بنظرم حتی اگر توان و امکانات مسئولان مملکت را داشتیم باز هم متمرکز بودن با یکجا و کار را تا حد امکان به نتیجه رساندن و نیمه کاره رها نکردن، بهتر از موقت از یک منطقه به منطقه دیگر رفتن بود.

لازم بود این موضوع را تاکید کنم که من هم یک شهروندم مثل شما و مثل هر آدم دیگری که با حد توان کنار مردم هست و هرگز هم چنین مبالغی را نداشته‌ام که بتوانم با این حد هزینه کنم؛ لطفا ذهن مردم را منحرف نکنید؛ قضاوت ننمایید؛ شایعه نسازید و بجای انگشت اشاره بودن، با کنار هم باشیم!

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *