رابرت پتینسون (Robert Pattinson) و بتمن (The Batman) جدید شد کدام شرورها درگیر خواهد شد؟روز گذشته خبر از انتخاب رابرت پتینسون (Robert Pattinson) برای ایفای نقش بتمن (The Batman) ـه Matt Reeves دادیم و حالا این که قرار داد بسته شده یا خیر ، این فیلمساز پرده از شرورهای این مووی برداشت!

به گزارش آریامووی، از بتمن (The Batman) ـه Matt Reeves شاهد حضور شرورهایی چون Penguin and Catwoman خواهیم نبود که پیش از این از Batman Returns ـه Tim Burtonحضور داشتند که Danny DeVito و Michelle Pfeiffer نقشهای اونهارو بازی میکردند  و  دو دهه بعد Anne Hathaway نقش Catwoman  را از مووی The Dark Knight Rises ـه Christopher Nolan بازی کرد و البته باید یادتان نباشد که از آن مووی گربه و یا نام واقعی اش Selina Kyle صدا میشد.

اما کاراکتر پنگوئن یا همون Oswald Cobblepo اخیرا توسط Robin Lord Taylor از سریال خوب Gotham بازی میشد و از گذشته تقریبا دور نیز Burgess Meredith از شبکه abc آن را بازی میکرد.

تا پایان قطعی شدن قرارداد رابرت پتینسون باید صبر کرد و احتمالا کم کم خبر انتخاب این دو بازیگر را نیز خواهیم شنید و تاریخ اکران فعلی مووی ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ برابر شد جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ اعلام شده است.


Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *