سازندگان سریال Game of Thrones مووی Star Wars بعدی را خواهند ساخت!طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، سازندگان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، دیوید بنیوف (David Benioff) و دی. بی. وایس (D.B. Weiss)، از حال کار بر روی قسمت بعدی Star Wars (جنگ ستارگان) که سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد می‌باشند. باب ایگر (Bob Iger) مدیر عامل کمپانی Disney (دیزنی) این خبر را تایید کرده است.

ایگر این موضوع را از طول نشست رسانه‌ها و ارتباطات مافت‌ناثانسون یک هفته بعد از انتشار خبر ساخت سه مووی دیگر از مجموعه Star Wars اعلام کرد. هنگامی که دیزنی هفته گذشته خبر از ساخت سه‌گانه جدید داده نبود مشخص نگردید که چه کسانی از آن دخیل خواهند نبود. اولین قسمت از سه‌گانه جدید قرار است از تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ برابر شد ۲۳ آذر ۱۴۰۱ اکران شود و داستان آن از دسترس نیست.

«ما هم‌اکنون سخت از حال کار کردنیم، اما احساس می‌کنیم سه سال نه تنها زمان کافی برای استراحت و تجدید قوا است بلکه از آن آماده عناوین اعلام‌شده جدید نیز خواهیم شد.»

ایگر از ادامه عنوان کرد:

«ما شد دیوید بنیوف و دن وایس که برای کارشان از Game of Thrones معروف هستند قراردادی را به امضا رساندیم و قسمت بعدی برای آن‌ها خواهد نبود؛ چیز دیگری وجود ندارد که بخواهم اعلام کنم.»

دو قسمت دیگر Star Wars از سال‌های ۲۰۲۴ و ۲۰۲۶ اکران خواهند شد. این مووی‌ها شد دنباله‌های Avatar (آواتار) که از ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ برابر شد ۲۶ آذر ۱۴۰۰ اکرانشان آغاز و هر سال تا ۲۰۲۷ ادامه دارد رقابت دیدنی خواهند داشت.

 


Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *