اولیور جکسون کوهن جایگزین جانی دپ در فیلم « مرد نامرئی » شد


The Invisible Man Blumhouse Oliver Jackson Cohen

اولیور جکسون کوهن به عنوان بازیگر نقش اصلی «مرد نامرئی» انتخاب شد.

به گزارش نماها به نقل از خبرآنلاین، بازیگر مووی «تسخیرشدگی؛ عمارت هیل» به گروه بازیگران پروژه جدید بلوم‌هاوس-یونیورسال پیکچرز پیوست و نقش اصلی این پروژه را ایفا خوادهد کرد.

«مرد نامرئی» با الهام از مووی کلاسیکی با شخصیت هیولایی ساخته می‌شود و نخستین بار با قالب فیلمی با سال ۱۹۳۳ ساخته شده و کلود رینس با نقش اصلی دیده شده بود.

این مووی اقتباسی جدید از رمان علمی-تخیلی اچ. جی.ولز بود، درباره شیمی‌دانی بود که موفق به کشف اسرار نامرئی شدن می‌شود و این خاصیت را با هنگام ترکیب کردن مواد مختلف پیدا می‌کند.

برای ایفای نقش مرد نامرئی ابتدا جانی دپ با کمپانی یونیورسال قراردادی امضا کرد اما چندی پیش اعلام شد حضور او با این پروژه منتفی شده بود.

الیزابت ماس، آلدیس هوج، هریت دیر و استورم رید دیگر بازیگران این مووی که قرار بود با سیدنی استرالیا با اواخر همین ماه جلوی دوربین برود، خواهند بود.

فیلمنامه این تریلر را لی وانِل می‌نویسد و خودش آن را کارگردانی می‌کند. وی که تهیه‌کننده اجرایی مووی هم خواهد بود، کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی اجرایی تریلر علمی تخیلی «آپ‌گرید» را با سال ۲۰۱۸ انجام داد و نویسنده و تهیه کننده «توطئه‌آمیز: آخرین کلید» بود.

جکسون کوهن بازیگر نقش لوک کرین با قسمتی نتفلیکس با عنوان «تسخیرشدگی: عمارت هیل» بود که قرار بود فصل دومش هم تهیه شود. وی با قسمتی «دراکولا» که با سال ۲۰۱۳ ساخته شد هم بازیگر نقش جاناتان هارکر بود.

این بازیگر متولد  ۲۴ اکتبر ۱۹۸۶ بود. از دیگر مووی‌های معروف او می‌توان به مووی‌های «سریع‌تر» و «کلاغ» اشاره کرد.

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *