2 قسمت دیگر فیلم « هالووین » ساخته می شود


 3562100 halloween00

۲ مووی جدید «هالووین» برای سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ راهی سینماها می‌شوند.

به گزارش نماها به نقل از مهر ، یونیورسال پیکچرز اعلام کرد ۲ مووی «هالووین» پشت سر هم با سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ اکران می‌شوند.

این استودیو هر چند چیزی درباره «هالووین» سال پیش با بازی جیمی لی کورتیس به کارگردانی دیوید گوردون گرین نگفت که به پرفروش‌ترین ادامه بر این مجموعه ترسناک بدل شد و با سراسر جهان ۲۵۰ میلیون دلار فروخت اما به نظر می‌رسد همان روند ادامه می‌یابد.

اولین مووی از این مجموعه با عنوان «هالووین می‌کشد» ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ اکران می‌شود و «هالووین پایان می‌یابد» یک سال بعد ۱۵ اکتبر ۲۰۲۱ راهی سینماها می شود.

هر ۲ مووی را گرین کارگردانی می‌کند و کورتیس با آنها با نقش اصلی ظاهر خواهد شد.

این خبر را جان کارپنتر کارگردان و نویسنده اولیه این مووی‌ها با صفحه توئیتر خود نیز تأیید کرد.

مووی سال پیش «هالووین» یازدهمین دنباله بر این مجموعه و پنجمین قسمتی بود که جیمی لی کورتیس با نقش «لوری استرود» بازی کرد و ادامه‌ای بر مووی اصلی محصول سال ۱۹۷۸ بود که جان کارپنتر آن را کارگردانی کرده بود.

مووی سال پیش با امتیاز ۷۹ درصدی با سایت راتن تومیتوز روبرو شد و کارپنتر تهیه کننده اجرایی مووی بود و آهنگ آن را نیز ساخت.

مووی هالووین اصلی سال ۱۹۷۸ به کارگردانی کارپنتر برمبنای فیلمنامه خود وی با مایکل ۶ ساله شروع می‌شد که خواهر نوجوانش را با سال ۱۹۶۳ می‌کشد و اکنون بعد از ۱۵ سال، درست چند روز قبل از جشن هالووین، مایکل از زندان می‌گریزد.

گفته شده فیلمنامه «هالیووین می‌کشد» توسط دیوید گوردون گرین با همکاری دنی مک‌براید و اسکات تیمز نوشته شده و فیلمنامه «هالووین پایان می‌یابد» را گرین و مک‌براید با همکاری پل برد لوگان و کریس برنیر نوشته‌اند.

«هالووین پایان می‌یابد» همان طور که از نامش پیداست سرانجام و آخرین مووی از این مجموعه خواهد بود و سومین مووی از سه گانه‌ای بود که با نمایش مووی سال پیش شروع شد.

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *