استاد سینمای وحشت پس از 10 سال فیلم جدید می سازد


cover1744 john carpenter32

جان کارپنتر استاد سینمای وحشت با گفتگوی تازه خود اشاره کرده بود که آمادگی آن را دارد تا پس از ۱۰ سال به صندلی کارگردانی برگردد.

به گزارش نماها به نقل از صبا، جان کارپنتر کارگردان مووی های وحشت با گفتگوی تازه خود اعلام کرده بود، آمادگی آن را دارد تا بعد از ۱۰ سال مووی بسازد.

کارپنتر که چهارشنبه شب ۱۵ می با جشنواره کن امسال مورد ستایش قرار گرفت و جایزه افتخاری کالسکه طلایی جشنواره را به دست آورد، بیشتر برای مووی های کلاسیک ژانر وحشت مانند «هالووین»، «شی»، «مه» و چند مووی دیگر شناخته می شود.

کارپنتر به تازگی به عنوان مدیرتولید، یکی از آهنگسازان و مشاور خلاقه مووی جدید «هالووین» انجام وظیفه کرده، با این حال او از سال ۲۰۱۰ به این طرف فیلمی را کارگردانی نکرده بود.

استاد سینمای وحشت با گفتگوی تازه خود با کولایدر درباره پروژه جدیدش این چنین پاسخ داده بود: برنامه ریزی نکرده ام، اما با حال کار روی موضوعاتی هستم.

کارپنتر افزود: من مووی های زیادی ساخته ام و مدتی بود که دچار رخوت شده ام و دست از کار کشیده ام. باید بگویم من یک زندگی دارم، شرایط زندگیم باید مهیا شود تا دوباره دست به کار شوم.

کارگردان «هالووین» با پاسخ به این پرسش که چه ایده ای با ذهن دارد، گفت: دوست دارم یک مووی ترسناک کوچک و جمع و جور که داستان جذابی داشته باشد، بسازم.

کارپنتر البته با ادامه گفت: این روزها سرمایه داران، کارگردانان جوان را وادار می کنند که مووی را با بودجه ۲ میلیون دلاری بسازند با حالی که آن مووی برای بودجه ۱۰ میلیون دلاری نوشته شده بود، این سبک را که شما تحت فشار مووی بسازید، من نمی پسندم و نمی خواهم اینگونه مووی بسازم.

«نگهبان» آخرین مووی جان کارپنتر بود که با سال ۲۰۱۰ با بازی امبر هرد با نقش اصلی روی پرده سینماها رفت، مووی البته با نقد منفی منتقدان و استقبال کم مردم مواجه شد

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *