توصیه جورج کلونی به بن افلک برای بازی در نقش بتمن / به او گفته بودم از این نقش فاصله بگیرد!


wmkrwnhvksmih5z5qb00da

جرج کلونی با مصاحبه‌ای از توصیه جالب خود به بن افلک صجبت کرد.

به گزارش نماها به نقل از باشگاه خبرنگاران، این تقریبا غیر ممکن بود که از ایفای نقش بزرگترین شخصیت کارآگاه سینما چیزی یاد نگیرید، برای مثال جرج کلونی با یک مصاحبه از تجربه خود با مووی «بتمن و رابین» با سال ۱۹۹۷ سخن گفت که معتقد بود این مووی تغییرات مهمی با حرفه وی به وجود می آورد و درس‌های مهمی با مورد اینکه صنعت مووی چگونه فعالیت می کند، آموخته بود.

او با این باره می‌گوید: آرلوند شوارتزنگر با مووی «بتمن و رابین» با حدود ۲۵ میلیون دلار دستمزد دریافت کرد که تقریبا ۲۰ برابر آن چیزی بود که من به عنوان نقش اصلی با شخصیت بتمن دریافت کردم و ‌می‌دانید ما تنها یک روز با مقابل یکدیگر بازی کردیم.

او همچنین با مورد نقد منفی منتقدان با مورد این مووی گفت: به نظر عادلانه بود، من بتمن را بازی کردم و با ایفای آن خوب نبودم و مووی نیز مووی خوبی نبود، اما چیزی که این شکست به من آموخت این بود که با مورد کاری که میخواهم انجام دهم دوباره فکر کنم، زیرا الان من بازیگری نیستم که تنها نقشی را ایفا میکند بلکه با مقابل مووی مسئولیت دارم.

سال‌ها بعد کلونی فرصت این را داشت تا با بن افلک با مووی آرگو همکاری کند که کلونی با آن مووی تهیه کنندگی را بر عهده داشت و این بهترین موقعیت برای دادن توصیه هایش به بن افلک بود که تصمیم گرفته بود با مووی «بتمن با مقابل سوپرمن» (۲۰۱۶) به ایفای نقش بپردازد.

کلونی گفت:با واقع با بن صحبت کردم و به او گفتم این کار را نکن، من آن را تجربه کرده ام و اصلا خوب نیست. با این حال بن افلک پیشنهاد مرا قبول نکرد و این نقش را بازی کرد که به نظرم با آن فوق العاده بود.

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *