فیلم زندگی مردی که به « اسامه بن لادن » شلیک کرد به سینما می آید


بن لادن

استودیوی یونیورسال و لورن مایکلز برای ساخت فیلمی درباره گروه یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا که اسامه بن لادن را کشتند، با یکدیگر متحد می شوند.

به گزارش نماها به نقل از صبا، تام اونیل یکی از اعضای یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا که با یورش سال ۲۰۱۱ به مقر رهبر گروه القاعده، اسامه بن لادن را با شلیک گلوله از پا درآورد به همراه استودیوی یونیورسال و لورن مایکلز بنیانگذار برنامه «پخش زنده شنبه شب» قرار بود مووی چگونگی قتل اسامه بن لادن رهبر گروه القاعده را براساس کتاب «اپراتور» بسازند.

استودیوی یونیورسال و لورن مایکلز حقوق کتاب «اپراتور: گلوله هایی که منجر به کشتن اسامه بن لادن شد و سال های زندگی من به عنوان یک سلحشور گروه یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا» نوشته تام اونیل را خریداری کرده اند.

با این کتابِ خودزندگینامه، اونیل داستان زندگی خود از حضور با شهری کوچک با ایالت مونتانا تا شکار تروریست ها با اطراف جهان را شرح می دهد.

مایکل راسل گان که با کارنامه کاریش قسمتی «اتاق خبر» دیده می شود و به تازگی سرپرست تولید قسمتی «میلیاردها» محصول شوتایم نیز بوده بود، با حال نوشتن فیلمنامه اقتباسی این کار بود.

تام اونیل نیز با این مووی مدیریت تولید را برعهده خواهد داشت.

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *