آخرین تریلر مووی مورد انتظار Godzilla: King of the Monsters منتشر شد!طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، کمپانی های Warner Bros (برادران وارنر) و Legendary (لجندری) آخرین تریلر از مووی مورد انتظار Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: پادشاه هیولاها) را منتشر کردند که اون رو براتون آماده کردیم و از بالا می تونید این تریلر رو تماشا کنید…

برخلاف خرابی های به بار آمده از مووی قبلی، Godzilla به عنوان یک قهرمان از زمین از برابر MUTO ها (موجودات غول پیکر ناشناخته زمینی) دفاع کرد. حضور Godzilla از نقش قهرمان و شرور از طول سال های نمایش این هیولا تغییراتی کرده است. Godzilla از ابتدا به عنوان استعاره ای از ویرانی های هسته ای آمریکا، از مووی های ژاپنی به قهرمانی تبدیل شد که از این کشور از مقابل هیولاهای مختلف دفاع می کرد. لحن مووی King of the Monsters،‌ که بیش از اینکه روی مهارتش از ایجاد ترس و وحشت تمرکز کند، روی ابهت Godzilla تمرکز دارد، به قهرمان بودن این هیولا از مووی اشاره دارد. البته، یک قهرمان فقط به خوبی شخصیت های شرور مقابلش است، و این از دنیای هیولاهای غول پیکر نیز صدق می کند.

Michael Dougherty شد فیلمنامه ای از  Zach Shields و شد حضور Kyle Chandler، Vera Farmiga, Millie Bobby Brown،  Bradley Whitford، Sally Hawkins, Charles Dance, Thomas Middleditch, Aisha Hinds, O’Shea Jackson Jr. و  David Strathairn به کارگردانی مووی پرداخته است.

مووی Godzilla: King of the Monsters از تاریخ ۳۱ می ۲۰۱۹ برابر شد ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ اکران خواهد شد.

 

 


Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *