فیلم جدید جیمز کامرون گیشه های سینما را تسخیر کرد! / گزارش باکس آفیس هفته


2002490 576

مووی سینمایی “آلیتا فرشته جنگ” به کارگردانی “رابرت رودریگز” و تهیه کنندگی “جیمز کامرون” با نخستین هفته از اکران خود توانست با فروشی معادل بیست و هفت میلیون دلار صدرنشین باکس آفیس هالیوود شود.

 

به گزارش نماها به نقل از میزان، مووی سینمایی “آلیتا فرشته جنگ” به کارگردانی “رابرت رودریگز” و تهیه کنندگی “جیمز کامرون” با نخستین هفته از اکران خود توانست با فروشی معادل بیست و هفت میلیون دلار صدرنشین باکس آفیس هالیوود شود.

 

مووی‌های انیمیشن لوگو، این اصلاً رومانتیک نیست، مردان چه می‌خواهند و روز مرگت مبارک به ترتیب رتبه‌های دوم تا پنجم جدول فروش سینمای امریکا را به اختصاص دادند.

رزا سلزار با نقش آلیتا، یک سایبورگ و قهرمان اصلی داستان، کریستف والتس با نقش دکتر دایسون ایدو، یک دانشمند و سرپرست آلیتا، جنیفر کانلی با نقش چیرن، دوست‌دختر سابق ایدو، ماهرشالا علی با دو نقش، نقش وکتور و دیگری برگزارکننده مسابقات مبارزه‌ای موتوربال، اد اسکرین با نقش زَپان، هماورد سایبورگ که قصد کشتن آلیتا را دارد.

 

همچنین جکی ارل هیلی با نقش سایبورگ، کین جانسون با نقش هیوگو، دوست آلیتا و همچنین کسی که به او بازی با سبک گلادیاتور به نام موتوربال را آموزش می‌دهد، میشل رودریگز با نقش گلدا، جنگجوی سایبورگ و بازیکن موتوربال، ایزا گونزالس با نقش نیسیانا، سایبورگ، لانا کاندر با نقش کویومی، یک دختر نوجوان یتیم و عکاس کارمزدی به ایفای نقش می پردازند.

 

فیلمنامه مووی “آلیتا-فرشته جنگ” اقتباسی از کتابی با همین نام نوشته “یوکیتو کیشیرو” نویسنده ژاپنی بود که “لایوتا کالوگریدیس” آن را به صورت فیلمنامه با آورده بود.

 

لایتستورم اینترتینمنت” شرکت تولید کننده مووی “آلیتا-فرشته جنگ” بوده و پخش آن را کمپانی “فاکس قرن بیستم” بر عهده خواهد داشت.

 

ال ماریاچی، دسپرادو، چهار اتاق، از گرگ و میش تا سحر، بچه‌های جاسوس و روزی روزگاری با مکزیک از جمله آثاری هستند که پیش از این “رابرت رودریگز” کارگردانی آنها را بر عهده داشته بود.

 

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *