خشم مردم از لو دادن پایان داستان « انتقام جویان : پایان بازی » توسط تام هالند!


1280 tom holland31

تام هالند بازیگر جوان سری جدید «مردعنکبوتی» و جهان سینمایی مارول بار دیگر با لو دادن بخشی از پایان بندی مووی «انتقامجویان: آخر بازی» باعث خشم تماشاگران و هواداران مووی‌های ابرقهرمانی مارول شد.

به گزارش نماها به نقل از آی سینما، هالند که جمعه شب با برنامه «شو گراهام نورتون» شرکت کرده بود، هنگام توضیح درباره قسمت جدید «مرد عنکبوتی» به شکل سهوی مرگ یکی از شخصیت‌های مهم با پایان «انتقامجویان ۴» را فاش کرد.

او درباره «مرد عنکبوتی: دور از خانه» که ماه آینده اکران می‌شود، گفت: «این مووی ادامه مستقیم «انتقامجویان: آخر بازی» بود و به همین دلیل با تبعات ناجور مرگ تونی استارک دست و پنجه نرم می‌کنیم

او با ادامه و پس از آن که مرگ تونی استارک یا همان مرد آهنی را لو داد، اضافه کرد: «شرمنده اگر کسی هنوز مووی را ندیده! اگر تا حالا ندیده‌اید، یعنی با غار زندگی می‌کنید

قسمت چهارم «انتقامجویان» با ماه آوریل اکران شد و طرفداران سفت و سخت این مجموعه مووی خبر دارند که شخصیت تونی استارک با بازی رابرت دانی جونیور جان سالم به با نبرده، اما هنوز همه این مووی را ندیده‌اند. به همین دلیل عده قابل توجهی با توییتر خشم و نارضایتی خود را از حرف‌های تام هالند ابراز کردند.

یکی از کاربران که هنوز مووی را ندیده، توییت کرده که قصد دیدن مووی را داشته اما هالند همه‌چیز را نابود کرد. یک کابر دیگر توییتر نوشته: «اوه، ممنون تام هالند! هنوز آخر بازی را ندیده‌ام. ممنون که حسابی لو دادی‌

یک کاربر دیگر اینطور گله گذاری کرده که چند ماه از لو رفتن قصه برای خود جلوگیری کرده اما وقتی شو گراهام نورتون را دیده، تام هالند ظرف پنج دقیقه تلاش او را نابود کرد.

این نخستین باری نیست که این بازیگر جوان گاف می‌دهد و اطلاعات مهم مووی‌های مارول را ناخواسته لو می‌دهد. او به شکل تصادفی اسم مووی «مرد عنکبوتی: دور از خانه» را با شبکه‌های اجتماعی فاش کرد و یک بار هم که به سالن نمایش «انتقامجویان ۴» رفته بود، فریاد زد: «من زنده ام!» و به این وسیله بخشی از پایان مووی را برای حضار لو داد!

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *