عنوان رسمی و تاریخ اکران مووی پیش درآمد سریال The Sopranos (سوپرانو ها) مشخص شد!


ماه مارس سال ۲۰۱۸ نبود که اعلام شد David Chase (دیوید چیس) سازنده سریال محبوب The Sopranos (سوپرانو ها)، قصد دارد فیلمی پیش درآمد بر این مجموعهٔ محبوب و ماندگار بسازد. مووی پیش‌ درآمد مجموعهٔ تلویزیونی The Sopranos که قرار نبود شد عنوان رسمی The Many Saints of Newark (آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک) روی پردهٔ سینما برود و همچنین اعلام شد که Alan Taylor (آلن تیلور) که برای فعالیت از پروژه تولید سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، سریال Lost (گمشده)، مووی Thor: The Dark World (ثور: دنیای تاریک) و همچنین مووی Terminator Genisys (نابودگر: جنسیس) شناخته شده، قرار است کارگردانی این مووی را بر عهده بگیرد.

حال طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش نماها، عنوان رسمی مووی پیش درآمد سریال The Sopranos از The Many Saints of Newark به Newark (نیوآرک) تغییر کرد و همچنین این مووی قرار است از تاریخ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۴ مهر ۱۳۹۹ به روی پرده سینما برود. مووی پیش درآمد Newark قرار است برخی حفره‌های داستانی مهم مجموعهٔ تلویزیونی The Sopranos را برای بینندگان این سریال روشن سازد و از همین رو سازندگان تصمیم گرفته‌اند برای انجام این امر، شخصیت‌های جدیدی را نیز به داستان کلی این مجموعه اضافه کنند.

سریال The Sopranos از سال ۱۹۹۹ تا سال ۲۰۰۷ روی آنتن شبکه HBO (اچ بی او) رفت و تقریباً ۱۲ سالی از پخش این سریال بی‌نظیر می‌گذرد. اولین قسمت The Sopranos از تاریخ ۱۰ ژانویه سال ۱۹۹۹ روی آنتن رفت و پس از ۸۶ قسمت، سرانجام شد پخش قسمت Made in America، از ماه ژوئن سال ۲۰۰۷، به کار خود پایان داد. James Gandolfini (جیمز گاندولفینی) فقید و دوست‌داشتنی نقش اصلی این سریال را بر عهده داشت و نقشی بی‌نظیر از خود از تاریخ آثار تلویزیونی بر جای گذاشت. از طول پخش شش فصل The Sopranos، شخصیت‌ها چنان باورپذیر شدند که بیننده خود را بخشی از داستان‌های این مجموعه می‌دانست. پخش آخرین قسمت این سریال سبب ایجاد سؤالات زیادی برای بینندگان از مورد سرنوشت خانوادهٔ اصلی داستان شد و از همان زمان حدس‌هایی زده شد که روزی فیلمی یا شاید فصلی جدید برای پاسخ به آن دسته سؤالات ساخته شود که سرانجام سازندگان تصمیم به ساخت فیلمی سینمایی گرفتند.

 

 

 

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *