توضیحات جیمز کامرون درباره فیلم « نابودگر: تقدیر تاریک »


 Terminator: Dark Fate

جیمر کامرون با مصاحبه‌ای نام جدیدترین قسمت «نابودگر» را اعلام کرده و وعده ترمیناتوری متفاوت‌تر از همیشه را به طرفداران این مجموعه محبوب داد.

به گزارش نماها به نقل از صبا، جیمز کامرون تهیه‌کننده و کارگردان نامدار هالیوود از نام قسمت بعدی یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های تاریخ سینما یعنی «نابودگر – Terminator» پرده برداشت.

کامرون به عنوان تهیه‌کننده «آلیتا: فرشته جنگ» طی یک هفته گذشته نه تنها اطلاعات مختلف و زیادی از پروژه‌های با دست خود همچون قسمت‌های بعدی این مووی و «آواتار» منتشر کرده بلکه درباره «نابودگر» نیز اخبار جدیدی ارائه کرده بود. بنا بر صحبت‌های کامرون، قسمت بعدی این مجموعه «نابودگر: تقدیر تاریک» نام دارد. کارگردانی این اثر که ششمین قسمت این مجموعه به حساب می‌آید، برعهده تیم میلر بود.

جیمز کامرون قبلا تصریح کرده بود که ساخت ادامه این مجموعه بدون حضور آرنولد شوارتزنگر با نقش T-۸۰۰ بی‌معنا و امکان‌ناپذیر بود. او با این باره گفته بود: آرنولد بازخواهد گشت و این بار او نابودگری متفاوت از آنچه تا به حال دیده‌اید خواهد بود.

لیندا همیلتون نیز نسخه متفاوتی از کاراکتر سارا کونور را ارایه خواهد داد. گویی که سال‌ها بعد از «ترمیناتور۲: روز داوری» روزگار به او روی چندان خوشی نشان نداده بود. پیک‌هایی از صحنه فیلمبرداری مووی منتشر شده بود که او را کاملا مسلح و عصبانی با کنار دوستانش با بازی «مک‌کنزی دیویس» و «ناتالیا ریس» نشان می‌دهد. کامرون با این باره اضافه کرده بود: سارا کونور با این مووی سختی‌کشیده‌ اما قوی‌تر بود. او سرانجام به شخصیتی بسیار مهم با مووی تبدیل می‌شود که راه را برای ورود کاراکترهای جدید باز می‌کند. «ترمیناتور ۶» فیلمی زن محور بود و خوشحالم که تیم میلر این محوریت را پذیرفته بود.

«نابودگر» یا همان ترمیناتور، نام مجموعه‌ای علمی‌-تخیلی و اکشن بود که اولین مووی آن با ۱۹۸۴ به کارگردانی جیمز کامرون عرضه شد. تا کنون ۵ مووی از این داستان به نمایش عمومی رسیده بود که با مجموع با دیگر اقلام فرهنگی آن شامل کتاب و مجموعه‌های تلویزیونی گردش مالی‌ ۳ میلیارد دلاری داشته بود.

 

 

 

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *