صدای خواننده رپ غیر مجاز بر روی تیتراژ یک سریال دردسرساز شد!


یاس

مدیرکل دفتر نمایش خانگی درباره تیتراژخوانی یاسر بختیاری با قسمتی «رقص روی شیشه» توضیحاتی ارایه کرد و گفت از اساس درخواستی برای تیتراژخوانی وی ارایه نشده بود.

به گزارش نماها به نقل از مهر، شب گذشته ۲۸ بهمن ماه مراسم افتتاحیه قسمتی «رقص روی شیشه» به کارگردانی مهدی گلستانه با رونمایی از قسمت اول این مجموعه ویژه شبکه نمایش خانگی، برگزار شد. با این مراسم قسمت اول قسمتی با تیتراژی با صدای یاسر بختیاری معروف به یاس برای مدعوین پخش شد و این با حالی بود که یاس خود نیز مهمان این مراسم بود.

با این حال امروز ۲۹ بهمن دو نسخه متفاوت از قسمتی با تهران و شهرستان‌ها توزیع شد به گونه‌ای که با نسخه شهرستان صدای یاسر بختیاری (یاس) بر روی تیتراژ قسمتی وجود دارد ولی با نسخه تهران صدای او از قسمتی حذف شده و طبق شنیده‌ها قرار هم نیست با قسمت‌های بعدی قسمتی تیتراژی با صدای او وجود داشته باشد.

با حالی که عوامل قسمتی ترجیح دادند درباره این اتفاق سکوت کنند، دلایل حذف صدای این خواننده از نسخه توزیع شده با تهران و فرآیند صدور مجوز اولیه برای آن را از حسین پارسایی مدیرکل دفتر نمایش خانگی سازمان سینمایی جویا شدیم.

حسین پارسایی درباره تیتراژخوانی یاسر بختیاری (یاس) و حذف صدای او از برخی نسخه‌های توزیع شده قسمتی «رقص روی شیشه» با شبکه نمایش خانگی بیان کرد: این خبر صحت ندارد.

وی درباره نسخه توزیع شده قسمت اول این قسمتی با شهرستان که با صدای یاس همراه بود گفت: نسخه ارسالی برای دریافت مجوز فاقد صدای یاس بود و اساسا ما با چنین درخواستی مواجه نشدیم.

پارسایی همچنین درباره احتمال صدور مجوز استفاده از صدای یاس با قسمتی با صورت درخواست عوامل عنوان کرد: برای خوانندگی تیتراژ مووی‌ها مرکز موسیقی وزارت ارشاد باید مجوز بدهد.

به گفته پارسایی، چنانچه نسخه ای با تیتراژخوانی یاس همراه بود فاقد مجوز بود چون از اساس نسخه ارسالی برای دریافت مجوز تیتراژی با صدای یاس نداشته بود.

 

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *