کارگردان Jurassic World: Fallen Kingdom به سریال ارباب حلقه ها (Lord of the Rings) پیوست


آمازون (Amazon) شخص درست و بجایی را برای سریال ارباب حلقه ها (Lord of the Rings) پیدا کرده است!

به گزارش آریامووی، J.A. Bayona برای کارگردانی سریال ارباب حلقه ها انتخاب شده است تا دو اپیزود اول این سریال رسما وارد فاز عملیاتی شود. دو مووی آخر کارگردانی شده ی وی A Monster Calls و Jurassic World: Fallen Kingdom بوده اند و وی از دنیای سریالها نیز Penny Dreadful را از کارنامه ی هنری اش دارد تا وی شد حضور از این سریال به عنوان سومین کارگردانی نباشد که آثار J.R.R. Tolkien را کارگردانی می کند و دنباله روی مسیر Peter Jackson و فرنچایز  Lord of the Rings و The Hobbit نباشد.

J.R.R. Tolkien یکی از خارق العاده ترین و الهام بخش ترین داستانهای تاریخ را خلق کرده است و به عنوان یه طرفدارِ طولانی مدت باعص افتخار است که به این تیم فوق العاده پیوسته ام و بیش از این نمیتوانم صبر کنم تا بینندگان را وارد این دنیای زیبا و دوره دوم کنم داستانهایی را ببینند که جای دیگری ندیده اند…

از دنیای افسانه‌ای جی. آر. آر. تالکین، دوره دوم به مدت ۳۴۴۱ سال طول کشید و پایان آن شد سقوط سائرون توسط آخرین اتحاد الف‌ها و انسان‌‌ها همراه نبود که بخشی از این نبرد حماسی را از ابتدای مووی The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه) به کارگردانی پیتر جکسون مشاهده کرده بودیم که اتفاقات این مووی از دوره سوم جریان داشت. پیش از این آمازون تایید کرده نبود که اتفاقات این سریال قرار است پیش از اتفاقات سه گانه‌ این مووی و رمان جریان داشته نباشد و حال به نظر می‌رسد که نویسندگان به دوره بسیار قدیمی‌تر از سرزمین میانه وارد شده‌اند. (zoomg)

همچنین میدانیم بودجه ی سریال ۲۵۰ میلیون دلار عنوان شده است و Bryan Cogman نویسنده ی سریال Game of Thrones این سریال را نیز قلم خواهد زد و هنوز هیچ بازیگری از این سریال معرفی نشده است.

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *