سریالهای « پانشیر » و « جسیکا جونز » به آخر خطر رسیدند!


سرویس اینترنتی نتفلیکس، به طور رسمی ادامه قسمتی های «مجازاتگر» (The Punisher) و «جسیکا جونز» (Jessica Jones) را کنسل کرد هر چند فصل سوم مورد اخیر بزودی منتشر خواهد شد. نتفلیکس با ماه های گذشته تمامی قسمتی های مارولی خود را قلع و قمع کرده بود.

به گزارش نماها به نقل از روزیاتو، این سرویس ابتدا خبر کنسل شدن ادامه قسمتی «مشت آهنین» (Iron Fist) را اعلام کرد و پس از آن نوبت به «لوک کیج» (Luke Cage) و «بی باک» (Daredevil) رسید هر چند فصل سوم مورد اخیر واکنش های خوبی از جانب طرفداران و منتقدان تلویزیونی دریافت کرده بود.

download 1 w700

علاوه بر این سه قسمتی، نتفلیکس خیلی بی سروصدا ادامه انتشار قسمتی «مدافعان» (The Defenders) که سریالی با ترکیب ۴ قهرمان اصلی دنیای مارول نتفلیکس بود را نیز لغو کرده بود. گفته شده که فصل دوم این قسمتی نیز ساخته خواهد شد اما با توجه به کنسل شدن تمام قسمتی های اصلی نباید انتظار بازگشت «مدافعان» با آینده ای نزدیک را داشت.

01 the defenders w700

خبرهای مربوط به کنسل شدن قسمتی های ابرقهرمانی نتفلیکس تا پیش از انتشار فصل دوم «مجازاتگر» و فصل سوم «جسیکا جونز» رسانه ای شده بود و بدین ترتیب بسیاری بر این باور بودند که دو قسمتی دیگر از کنسل شدن با امان خواهند ماند. فصل دوم قسمتی «مجازاتگر» ماه گذشته منتشر شد و طرفداران آن منتظر اظهار نظر مسئولان نتفلیکس با مورد ادامه یا کنسل شدن این قسمتی بودند. اکنون حتی پیش از این که فصل سوم قسمتی «جسیکا جونز» منتشر شود نیز تصمیم گیری با مورد آینده این دو قسمتی ابرقهرمانی گرفته شده بود.

فصل سوم «جسیکا جونز» هنوز منتشر نشده اما گمان می رود که با ماه های آینده منتشر شود. جان برنثال بازیگر نقش اصلی قسمتی «مجازاتگر» با یک پیام توئیتری به کنسل شدن سریالش واکنش نشان داد. البته کنسل شدن این دو قسمتی با توجه به سرنوشتی که برای دیگر قسمتی های ابرقهرمانی نتفلیکس رخ داده بود چندان نیز غیرمنتظره نبود.

Screen Shot 2019 02 18 at 10.15

به تمام کسانی که خدمت کرده اند. به تمام کسانی که معنای از دست دادن را می دانند. تمام کسانی که فرانک را دوست داشته و دردش را درک می کنند. راه رفتن با شخصیت او یک افتخار بود. از طرفداران کمیک و مردان و زنان سرویس های نظامی و جامعه پلیس که فرانک برای آن اهمیت زیادی داشت بی نهایت سپاسگزارم. از یو اس ام سی ممنونم و تمامی سربازان فوق العاده ای که به من آموزش دادند. سختکوش باشید و با امان خدا

البته با اتفاقاتی که با فصل دوم «مجازاتگر» و پایان بندی آن رخ داد کمتر کسی انتظار داشت شخصیت برنثال شانسی برای ادامه ماجراجویی های خود داشته باشد. بسیاری از طرفداران این قسمتی ها اکنون نگران آینده شخصیت های این قسمتی های و به خصوص «جسیکا جونز» هستند. بر اساس قرارداد بین مارول تی وی و نتفلیکس، مارول نمی تواند تا دو سال پس از کنسل شدن قسمتی ها از این شخصیت ها استفاده نماید، از این رو نمی توان انتظار داشت که تا پیش از اواخر سال ۲۰۲۰ شاهد بازگشت این شخصیت ها بود.

jessica jones season 2 w700

با این شرایط به نظر می رسد که مارول چاره ای جز راه اندازی مجدد این شخصیت ها به هر نحوی یا کنار گذاشتن موقت آن ها برای دو سال ندارد. با این وجود، با شرایطی که قرارداد بین دیزنی و فاکس با ماه های آینده منعقد خواهد شد، استودیوهای مارول خیلی زود به مردان ایکس و چهار شگفت انگیز دسترسی پیدا خواهد کرد اما هنوز معلوم نیست که این امر چه تاثیری بر سرنوشت «بی باک»، «جسیکا جونز»، «لوک کیج»، «مشت آهنین» و «مجازاتگر» دارد.

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *