فروش جهانی مووی Bohemian Rhapsody (حماسه کولی) از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور کرد!طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، مووی تحسین شده Bohemian Rhapsody (حماسه کولی) به لطف اکران دیرتر از کشور چین و شد فروش از آخر هفته ۱۲ تا ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ تونست فروش جهانیشو از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور بده! مووی Bohemian Rhapsody توانسته از آمریکای شمالی فروشی بالغ بر ۲۱۶٫۲ میلیون دلار و فروش جهانی ۶۸۵٫۲ میلیون دلاری داشته باشه که به لطف اکران این هفته از کشور چین تونست از آخر هفته ۱۳٫۹ میلیون دلار دیگه کسب کنه تا فروش جهانی مووی از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور کند. اکران این مووی از کشور ژاپن نیز همچنان ادامه دارد.

مووی Bohemian Rhapsody از تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ برابر شد ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۷ به روی پرده سینما رفت و تونست تبدیل به یکی از بهترین مووی های موزیکال/بیوگرافی تبدیل بشه و حتی رامی ملک (Rami Malek) برای بازی از این مووی توانست جایزه اسکار و گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد را کسب کند.

کار نوشتن فیلمنامه مووی Bohemian Rhapsody بر عهده آنتونی مک‌کارتن (Anthony McCarten)، نویسنده مووی The Theory of Everything (نظریه همه چیز)، بوده که برای نوشتن فیلمنامه آن مووی، نامزد دریافت جایزهٔ اسکار بهترین فیلمنامهٔ اقتباسی نیز شده است. رامی ملک از نقش فردی مرکوری، بن هاردی از نقش راجر تیلور، جوزف مازلو از نقش جان دیکن، گویلیم لی از نقش برایان می، لوسی بوینتون از نقش مری آستین، آلن لیچ از نقش پل پرنتر، آرون مک‌کاسکر از نقش جیم هاتن، آیدان گیلن از نقش جان رید، تام هولندر از نقش جیم بیچ و مایک مایرز از یک نقش نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که از مووی Bohemian Rhapsody حضور داشته اند.

 


Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *