در اقدامی عجیب « خون خدا » به نشانه اعتراض از جشنواره فیلم فجر کنار کشید!


خون خدا

مووی سینمایی «خون خدا» به کارگردانی مرتضی علی عباس‌میرزایی با اعتراض به بی‌برنامگی‌های روز نخست از ادامه حضور با جشنواره سی‌وهفتم مووی فجر انصراف داد.

به گزارش نماها به نقل از مهر،سیاوش حقیقی تهیه‌کننده مووی سینمایی «خون خدا» که با بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره مووی فجر حضور داشت،  عنوان کرد: به دلیل بی‌قانونی‌ها و بی‌برنامگی‌های این جشنواره، از ادامه رقابت صرف نظر کردیم.

وی با تشریح دلایل این اعتراض گفت: امروز به جای اکران مووی ما با سینما جوان برای اکران مردمی و سینماهای صنوف، مووی «غلامرضا تختی» که با تأخیر نسخه نهایی آن به جشنواره رسید اکران شد و گویا مسئولان جشنواره با نظر داشتند مووی آقای ملکان را دریابند و به این مووی نظر ویژه داشته باشد.

حقیقی افزود: چرا باید با تغییر برنامه اکران مووی من به مووی آقای ملکان توجه ویژه شود؟ جالب این بود که دبیر جشنواره هم به اعتراض ما توجه نمی‌کند.

تهیه‌کننده مووی سینمایی «خون خدا» عنوان کرد: از چند روز پیش از آغاز جشنواره به طور مدام به ما می‌گفتند دی‌سی‌پی نهایی خود را باید تحویل دهید، حال چگونه بود که مووی آقای ملکان با این اشکال مواجه شده و نسخه نهایی آن به برنامه اکران روز نخست جشنواره نرسیده بود.

وی با پایان گفت: تمام عوامل مووی من از این وضعیت عصبانی هستند و این بی تدبیری جشنواره قابل درک نیست.

لازم به ذکر بود پولاد کیمیایی کارگردان مووی سینمایی «معکوس» نیز که برنامه اکران آن با سینمای رسانه‌های به دلیل تأخیر با نهایی شدن مووی «غلامرضا تختی» با جابه‌جایی ناخواسته مواجه شده بود، با نشست خبری این مووی صراحتا نسبت به این وضعیت گلایه کرد.

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *