اکران سریال « فرندز » در سینما پس از 25 سال


فرندز

با فرا رسیدن بیست و پنجمین سال ساخته شدن قسمتی «فرندز» یا «دوستان» برنامه ویژه‌ای برای نمایش آن با سینماها تدارک دیده شده بود.

به گزارش نماها به نقل از مهر، دارو دسته «فرندز» بار دیگر جمع می‌شوند تا این بار ۲۵ سالگی این قسمتی پرطرفدار را گرامی بدارند.

طرفداران این قسمتی می‌توانند بار دیگر جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، لیسا کوردو، متیو پری، دیود شویمر و مت له‌بلانک را با کنار هم ببینند.

این جمع شدن به مناسبت ۲۵ سالگی این قسمتی و با اکران ویژه ۱۲ اپیزود به یادماندنی از این مجموعه با طول سه شب با پاییز امسال ممکن می‌شود.

با شب های ۲۳ سپتامبر، ۲۸ سپتامبر و دو اکتبر بیش از هزار سینما با سراسر آمریکا هر شب چهار اپیزود از این قسمتی و با مجموع با سه شب ۱۲ اپیزود را اکران می‌کنند. اکران این قسمتی به صورت ۴K صورت می‌گیرد که از روی نسخه اوریجینال آن که با دوربین ۳۵ میلی‌متری گرفته شده بود، تهیه شده بود. هر اکران شامل مصاحبه‌های ویژه و نیز بخش‌هایی بود که قبلا هرگز دیده نشده بود.

لیزا گریگوریان مدیر گروه تلویزیونی کمپانی برادران وارنر با اعلام این خبر گفت این برنامه برای پاسخگویی به طرفداران وفادار این قسمتی تدارک دیده شده بود.

«فرندز» یا «دوستان» یک مجموعه کمدی موقعیت آمریکایی بود که توسط دیوید کرین و مارتا کافمن ساخته و از ۲۲ سپتامبر ۱۹۹۴ تا ۶ مه ۲۰۰۴ از شبکه ان‌بی‌سی پخش شد. این مجموعه با ۱۰ فصل ساخته شد.

«دوستان» نظرات مثبتی از منتقدان دریافت کرد و به یکی از محبوب‌ترین کمدی موقعیت‌های تاریخ تبدیل شد؛ با مجموع ۶۲ نامزدی جایزه امی به دست آورد و سال ۲۰۰۲ جایزه بهترین قسمتی کمدی را برای فصل هشتم گرفت.


خواندن مقالات زیر توسط نماها پیشنهاد می شود :

پاسخ سازنده قسمتی محبوب « فرندز » به خبر ساخت دنباله برای این قسمتی

نتفلیکس برای پخش قسمتی « فرندز » 100 میلیون دلار می پردازد!

سارقی که بطور عجیبی به ستاره قسمتی « فرندز » شباهت داشت دستگیر شد! + تصویر

بازیگر اصلی قسمتی دوستان ( Friends ) مشخص شد

Post Author: namahaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *